SK Slaný

 

 

SK Slaný

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

SK Slaný vs Štětí

Datum a čas konání: 21.9.2019 16:30

Hodnocení starších přípravek

Hodnocení starších přípravek

 

 

 

 

 

Hodnocení soutěžního ročníku  2018-2019

Starší přípravka "A" + "B"

Shrnutí  uplynulé sezóny, ročníku 2008 a 2009
 


    Ráda bych Vám všem, i s Járou ( manželem-trenérem ), moc poděkovala za krásné  chvilky, které  jsme spolu za těch 5 let prožili. Sami dobře víte, že byly chvilky těžké, smutné  a chvilky naopak krásné a radostné.    

   Někteří  hráči, jako je Vítek Kejla, měli neuvěřitelně plný počet docházky (kromě pár dnů, kdy kluci odjeli na školu v přírodě), následovali ho s jen o pár méně dny Lukášek Horn, Vládík Lelek, Tvrdík Matěk, Filip Řehák, Tom Rajtr, Matouš Sejpal, Gajdošík Jakub a dokonce i Martin Husák, který musel dojíždět až z Nového Strašecí.  Nejhorší byly chvilky, kdy nám kluci odjeli na školu v přírodě  a bylo nás málo.  Ale i to jsme vyřešili,  dali síly dohromady a podařilo se nám dokonce i v oslabené sestavě vyhrát  nad těžkými soupeři, jako je SK Kladno, z čehož jsme měli všichni ohromnou radost a já poznala, že jsme všichni bez výjimek  správná parta, že budeme držet za jeden provaz a že vyřešíme jakýkoliv problém. Jsem moc ráda, že jsem vás všechny poznala, ať  jsou to rodiče, kluci, nebo naši příznivci.  Hráli jsme ve dvou soutěžích a někdy  i  při počtu 15 dětí, jsme měli co dělat, abychom týmy dali dohromady a mohli hrát zápasy.      

   Každý má nějakou svou silnou stránku a ta musí vyniknout, aby z kluků mohli vyrůst  originální hráči. Také jsme   museli  dostat do tréninku vše,  co jsme se museli  naučit v přípravce. Přednost mělo ale to, aby se děti na tréninku bavily a těšily se na něj. 
 
A Jak jsme si tedy vedli herně a výsledkově?   
    Kluci udělali velký krok dopředu. Postupně se u kluků začalo objevovat  týmovější  pojetí fotbalu, doznívalo u nich  přípravkové pojetí hry, kdy hráli kluci samostatně  a postupně se začínají vnímat na hřišti. Kluci postupně  přicházejí na to, co je v  kterém okamžiku výhodnější. Výsledkově, to bylo dosti vyrovnané.  Dostatek výher , z kterých se radovali,  budovali sebevědomí a také dostatek proher, z  kterých se poučili, ale nejvíce se jim líbila atmosféra s vítězným ukončením zápasu. Herně  kluci ukázali, že jsou schopni zahrát  krásný a kvalitní fotbal . Měli jsme soupeře jak slabší, tak i silné a vyrovnané,  tak doufám, že si kluci vyzkoušeli  všehochuť.  Nechali jsme klukům podstatně více hracího času, než kdybychom střídali celé pětice jako jiné týmy.

  
 Naše největší přednost a nejslabší stránka týmu? 
    No, je dobré, když si kluci na tréninku konkurují a to se nám dařilo. Hráli jsme se  dvěma  týmy a proti nám často stáli soupeři,  se spoustou nehrajících kluků za čárou,protože měli hodně dětí na střídání. Ne, to jsem nechtěla, jezdili jsme nejčastěji se 2-3 střídajícími kluky, aby si všichni dobře zahráli.   Ti s horší docházkou, byli v  zápasech na tom hůře, ale jinak to nejde. 


 Jaké jsou cíle týmu do sezony následující? 
    Tým starší přípravky,  ročník  2009 a 2010, budou trénovat s trenéry Jaroslavem  Janáčem  a Václavem  Sýkorou. Celkem by mělo pokračovat  21 dětí  a kluci  r. 2008, přejdou k mladším žákům. Já osobně bych doporučila, přihlásit opět dva týmy do soutěže starších přípravek, aby si všichni dobře zahráli, ale to již bude rozhodnutí  trenérů .        

                                                                                                  
A jaké je mé přání pro rodiče a hráče ?  
    Stále stejné …najít si pro své děti více času, užít si chvilky volna s dětmi, dokud to jde, protože pomalu zjistíme, že už nejsou malí, že si již s námi nechtějí hrát, budou mít svou partu, své starosti a my až tehdy zjistíme, že jsou ty krásné chvilky, kdy jsme mohli být spolu a užít si, nenávratně pryč. Ráda bych viděla děti, jak si hrají na každém plácku, jak si užívají pohyb venku více, než u mobilů, nebo počítače. Věřím, že jsou všechny tréninky na hřišti 100% dobře strávený čas a že jim nekupujeme mobily jenom proto, abychom měli od dětí klid.   


   Užívejte si další  fotbalové chvilky, plné radosti a dětských úsměvů. 
  Riegerová Dana 
 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Český Brod 6 13:4 18
2. Baník Souš 6 12:5 16
3. Chomutov 6 14:3 14
4. Aritma Praha 6 9:4 12
5. Ostrov 6 15:9 11
6. Olympie Březová 6 10:11 11
7. SK Kladno 6 15:10 9
8. Neratovice-Byškovice 6 7:4 9
9. Brandýs n.L. 6 5:4 9
10. Meteor Praha VIII 6 10:12 9
11. SK Slaný 6 9:12 7
12. Tatran Rakovník 6 7:15 5
13. Arsenal Česká Lípa 6 6:13 4
14. SEKO Louny 6 2:11 4
15. Štětí 6 8:15 3
16. MFK Dobříš 6 5:15 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Chomutov
SK Slaný
4:0
Podrobnosti

Počet návštěv: 36099
Posledních 30 dnů: 5077 | Posledních 7 dnů: 1112 | Poslední den: 127

© 2019 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena | skslanymartin@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne