Datum a čas konání: 15.6.2024 10:15

SK Slaný – FK Neratovice/Byškovice 0 : 0

SK Slaný – FK Neratovice/Byškovice  0 : 0

Sestava : Sedlák – Bíba, Javorek, Mihálik, Noll – Ceccarelli, Balšánek, Herčík, Veselý (69. Dohnanský) - Novotný, Nádeníček (88. Dolák). Připravení: Junek, Stojanovski, Vovk, Pudil a Pospíšil.

V 5. min. nebezpečný centr z pravé strany Mihálik hlavou přizvedl a odvrátil tak první šanci hostů, neboť za ním byl zcela volný nabíhající hráč. V 11.min. tk. Ceccarelliho prolétl nikým netečován celým pokutovým územím před brankářem Měsíčkem. Ve 14.min. Sedlák vytáhl z pod břevna tvrdou střelu Šobra. V 35.min. Ceccarelliho střelu zblokovali obránci Neratovic a získali jsme jen roh. Ve 40.min. střela Javorka po zemi postrádala přesnost a brankář Měsíček zasahovat nemusel. V první půli jiné šance nepřišly a tak výčet zajímavých situací dění na hřišti je poměrně krátký. Ani po změně stran tomu nebylo jinak a tak za zmínku stojí pouze střela střídajícího hostujícího Ducha, který svou bombu poslal přesně do náruče Sedláka. V 57.min. Nádeníček sklepl míč Herčíkovi a ten zleva střílel na Měsíčka, který lehce míč vytěsnil nad břevno a rozhodčímu pak v duchu fair play přiznal lehkou teč. Pěknou fotbalovou akci jsme předvedli v 63. min., když Ceccarelli přihrál Bíbovi, ten zprava přesným centrem našel Nádeníčka, ale míč z jeho hlavy zablokoval jeden z bránících hráčů hostů. Základní hrací doba se nastavuje o pět minut a v nastaveném čase přišla asi naše největší šance a to bylo, když Kim Jinuk po centru Ceccarelliho poslal míč jen těsně nad břevno vlastní brány.

My bod se silnými Neratovicemi bereme, byť jsme hráli na domácím hřišti. Naši hráči na trávníku nechali vše a za to sklidili od trenéra chválu. Ve druhé půli, v rozmezí 60.-75.min. nás hosté dostali pod tlak, ale žádné vážnější šance si nevypracovali a můžeme říci, že oba brankáři v sobotu ve Slaném příliš práce neměli. Tenhle zápas byl prostě remízový a z mého pohledu ztrátu dvou bodů hostující střídačka a také hráči samotní nesli s neskrývaným rozčarováním. Silné mužstvo Neratovic patří podle papírových předpokladů na čelní příčky v divizní skupině B, jenže po třech kolech mají na svém kontě „pouze“ čtyři body, stejně jako dnes jimi podceněný soupeř – domácí SK Slaný. Příští kolo hrajeme ve vzdálené Březové, která je doma silná. Navíc se hraje dopoledne a tak si v sobotu budeme muset přivstat, neboť ze Slaného je odjezd plánován již v 7:20 hodin.