SK Český Brod – SK Slaný 2 : 3 ( 1 : 3 )

SK Český Brod – SK Slaný  2 : 3  ( 1 : 3 )

Branky : 45+3 Lohoyda, 61. Blecha – 3. Veselý, 14. Ceccarelli, 16. Mihálik

Sestava: Sedlák – Dolák, Javorek, Mihálik, Noll – Ceccarelli, Balšánek, Herčík, Veselý ( 68. Pospíšil) – Nádeníček (85. Stojanovski), Novotný. Připraveni byli: Junek, Pudil, Marek a Vovk.

Ve 3.min. jdeme do vedení. Dolák křižným pasem z pravé strany našel Nádeníčka, ten míč hlavou přihrál Veselému, který se střelou z první trefil přesně k zadní tyči Fulopovy brány. V 11. min. střílel pohotově Ceccarelli, ale branku netrefil. Ve 14.min. domácí brankář vyběhl vysoko proti Novotnému, míč nezasáhl zrovna zdařile, ten přišel k noze Ceccarelliho, který chytře obloučkem trefil opuštěnou branku domácích a je to 2:0. Branku sice připsali rozhodčí Novotnému, ale střelcem byl zcela jistě  Ceccarelli . V 16.min. domácí přežili velkou šanci Novotného, který v těsné blízkosti před Fulopem na míč nedosáhl, ten skončil na tyči a získali jsme následně pouze roh. Po jeho rozehrání ošemetná situace v malém vápně domácích, míč skončil na břevnu a následně důrazný Mihálik přece jen hlavou dostal míč do sítě. Vedeme již 3:0. V 27.min. se dostali do šance domácí, z dobré pozice tvrdě pálil Kadlec, ale jeho střela postrádala více přesnosti. Ve 40.min. jsme ubránili standardku po faulu Doláka vpravo před Sedlákem a o minutu později ostrý centr před bránu Sedlák zkrotil. V nastaveném čase první půle se ale dokázali domácí prosadit a Lohodya přesnou střelou snížil na 3:1.

Po změně stran se dal očekávat tlak domácích, zvláště když trenér Frýdek o přestávku dal v kabině svým svěřencům co proto. Naši hráči ale vstoupili do druhého poločasu dobře a v 50.min. se vyznamenal gólman domácích, když efektně na roh vyrazil parádní střelu Novotného. V 61.min. se ale přesně na druhé straně hřiště trefil střídající Blecha a na jeho střelu byl Sedlák krátký. Domácí se dostali na dostřel a stupňovali svůj tlak. V 70.min. ale tk. z dobré pozice poslal hráč domácího celku vysoko nad. V 74.min. Ceccarelli našel přesnou příhrou z levé strany nabíhajícího Pospíšila, ale ten zblízka nedokázal překonat Fulopa, kterému míč skončil v rukavicích. V 79.min. Noll hlavičkoval nad bránu domácích. Ve zbývajících minutách a čtyřech dalších nad rámec základní hrací doby jsme už dokázali domácí tlak eliminovat a z Brodu vezeme tři body.

Z naší strany famózní vstup do zápasu a můžeme pominout i neuznanou čtvrtou branku, kterou jsme dali.  Skvělý výsledek a zisk třech bodů. Stejně jako v prvním kole, jsme i v Českém Brodu vstřelili tři branky a to je dobře, neboť v minulosti naše střelecké statistiky nebyly zrovna povzbudivé.

Zveme tímto diváky na sobotní domácí zápas, který začíná v 17:00 hod. na Městském stadionu za nádražím!