FK Olympie Březová – SK Slaný 4 : 1 ( 1 : 1 )

FK Olympie Březová – SK Slaný  4 : 1  ( 1 : 1 )

Branky : 24. Veselý, 59. a 70. Hašek, 85. Kravar – 8. Nádeníček.

Sestava : Sedlák – Bíba, Jaráb, Hansl, Vašák – Maroušek (84. Volgner), Koula (84. Herčík), Mareš, Novotný (75. Marek) – Furmánek (75. Galbavý), Nádeníček.

Utkání začalo pro hostující celek parádně. V 8.min. zastavil Vašák rozehrávku soupeře pohotovým předskočením protihráče, s míčem u nohy se dostal po levé straně do pokut. území domácích, přesně dokázal přihrát Nádeníčkovi, který s přehledem zblízka překonal bezmocného brankáře Martince. Vedeme tak 1 : 0. Minutu nato Furmánek našel volného Nádeníčka, který obloučkem překonal vysoko postaveného Martince, ale míč k naší smůle skončil půl metru vedle levé tyče domácí brány. Ve 13.min. poslal Maroušek zprava ostrý centr na Nádeníčka, ten míč trefil z první, ale jeho „koníček“ přeskočil branku domácích. V 18.min. střílel opět Nádeníček, ale jeho střelu, dobře mířenou k tyči, Martinec dokázal perfektním  zákrokem zneškodnit. Ve 20.min. poprvé zahrozil výborný Vaněček, kapitán domácích, jehož přesnou střelu z poměrně velkého úhlu vyrazil Sedlák na roh. Ve 24.min. je vyrovnáno, když si na Vaněčkův přesně načasovaný míč, směřující přes naše obránce, naběhl Veselý a trefil tyč Sedlákovy brány, od ní se mu míč odrazil zpět k noze a na druhý pokus již dokázal zmiňovaný hráč zblízka dopravit míč do sítě. Ve 26.min se k tk. postavil Jaráb a z dobrých 25 metrů trefil tyčku domácí brány a míč se po odrazu dostal pod tělo Martince, který pak se štěstím míč chytil. Peterkova střela z 28.min. Sedlákovi mnoho práce nepřinesla a do kabin jdeme s pocitem dobře odehraného prvního poločasu. Po změně stran se až do 59.min. hrála naprosto vyrovnaná partie. Jenže zničeho nic se míč dostal ze středu pole na levou stranu domácích, kde byl volný Hašek a ten střelou po zemi překonal vyběhnuvšího Sedláka. V 70.min. pak domácí dali třetí branku po souhře nepochopitelných odrazů se míč nejdřív od zadnice jednoho z hráčů dostal k Vaněčkovi, ten pak vsedě na zemi kopnul nazdařbůh míč vpřed a Hašek nám dal svou druhou branku v utkání. Je to 3:1. V 80.min. střelec první branky Veselý hlavičkoval po přesném centru zprava těsně nad Sedlákovu bránu. V 83.min Sedlák reflexivně dokázal vytěsnit mimo bránu střelu Vaněčka. V 85.min pak Kravar lehce tečoval míč po rohu rozehranému na bližší tyč a míč skončil v naší síti počtvrté.

Z naší strany pohledné představení v první půli. V druhém dějství jsme však neměli nic, pomineme-li, ani výše nezmiňovanou hlavičku Nádeníčka z dobré pozice po našem rohovém kopu, která šla nad Martincovu bránu. V našem dresu pár minut odehrál další mladíček, dorostenec Herčík. Citelně nám chybějí zranění hráči a nyní nás čeká těžký dvojzápas na domácím hřišti se soupeři ze špičky tabulky. V sobotu 25.9. Neratovice (a k tomu ještě Byškovice) a tři dny nato v úterý o státní svátek (28.9.) přijede Most i se Souší!!!