SK Slaný

 

 

SK Slaný

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Hodnocení mladších žáků

Hodnocení mladších žáků

Hodnocení sezóny 2018/2019 mladších žáků "A". Již během letních prázdnin, jsme museli řešit jednu nepříjemnou záležitost, jen tak okrajově jsme se po SMS dozvěděli, ze hráč na kterém jsme měli v plánu stavět naši hru, již nemá zájem v našem týmu dál pokračovat a že odchází na SK Kladno. Ač jsme se snažili, jak jen to šlo, jeho odchodu se nám nepodařilo zabránit. Letní příprava proběhla jen tak v krátkosti, kdy letního soustředění se zúčastnilo pramálo borců.

Odchody: Ondřej Chochola - přestoupil na SK Kladno Jaroslav Masopust - šel trénovat na Vyšehrad

Příchody: Adam Prokop - přišel ze Mšece

Podzimní část:

K naší radosti se podařilo přihlásit náš tým do krajského přeboru a tak nás čekala velmi kvalitní soutěž a zápasy, proti velmi kvalitním soupeřům z celého středočeského kraje.

   V plánu jsme měli praktikovat naší kombinační hru s rychlím napadáním soupeře, což se ne vždy dařilo, podle našich představ. Paradoxně nám dělaly problémy týmy, za které nastupovali hráči malého vzrůstu a naši borci s tendencí podceňovat tyto soupeře se snažili řešit vše individuálně a procházet sami, přes celé hřiště z čehož pramenily ztráty a tresty v podobě proměněných soupeřových brejků. Takováto utkání, jsme většinou nezvládly. Potýkali jsme se hodně se zraněními a různými absencemi, kdy účast na trénincích s přibývající zimou se stále zhoršovala. Jelikož jsme často doplňovali starší žáky, tak jsme byli nuceni náš kádr doplňovat hráči ročníku 07. Tato spolupráce se projevila ve velmi dobrém světle, protože borci, kteří za nás chodili hrát, předváděli fantastické výkony.

   Umístili jsme se na 6. místě z dvanácti týmů, kdy jsme vstřelili 45 branek a 34 jsme inkasovali a na kontě máme 18 bodů za šest výher a šest proher. Ještě nutno podotknout, že máme jeden zápas k dobru s Hořovickem, který nebyl odehrán pro nevyhovující terén.

Zimní příprava:

   Během zimní přípravy jsme byli nuceni uvědomit si tíživou situaci, která se čím dál více prohlubovala. Nastával čím dál větší problém s docházkou a tak jsme ani nepřihlašovali pro náš ročník žádnou zimní ligu, jako jsme byli z minulých let zvyklí. Sehráli jsme pouze pár přáteláků a jezdili doplňovat starší žáky.

Jarní část:

   Jelikož jsme se scházeli na pravidelných trénincích, pouze v sedmi lidech, přišlo nám zbytečné takto dál pokračovat a proto jsme se dohodli na společných TJ se staršími žáky. Tento krok se později ukázal jako velmi dobrý a kluci se více sblížili a už nebyl pro naše borce takový problém chodit tým starších doplňovat, naopak si už většina sama řekla o následnou nominaci.To v naší soutěži jsme byli nadále odkázáni na pomoc ročníku 07, bez kterých bychom jen těžko tuto sezónu dohráli. Ze šesté příčky jsme se postupně vyšplhali až na třetí místo, ale bohužel po té, co se nám na některá utkání nesešlo naše zdravé jádro, jsme body odevzdali a nakonec se opět vrátili na místo šesté se 38 body a celkové skóre 78:59. Po té nás čekala ještě nadstavbová část, kde jsme dokázali třikrát zvítězit a jednou remizovat z čehož vzešel postup do dalšího kola o Pohár Předsedy SKFS. Naším prvním soupeřem se stal tým Union Čelákovice, který jsme dokázali porazit 3:0 a postoupit dále a to do semifinále, které se mělo hrát v Berouně. Toto bohužel už pro nás bylo neuskutečnitelné, protože v hrací dobu jsme měli naplánovanou rozlučku a tak jsme přenechali postup domácímu týmu.

   Sezónu bych vyhodnotil velmi kladně a to i s výhledem s přechodem na velké hřiště. Borci kteří chodili doplňovat za starší se snad budou v příštím roce lépe aklimatizovat. U všech kteří pravidelně chodili na zápasy a tréninky je vidět posun dopředu, ať už u někoho více ,či méně.

   Rád bych zde poděkoval všem hráčům za jejich přístup i snahu a to i hráčům ročníku 07, kteří nás pravidelně doplňovali a hodně moc nám pomohli. Dále bych chtěl poděkovat celému realizačnímu týmu za spolupráci a příští rok se můžeme těšit i na rozšíření kádru v podobě několika posil z okolních týmů, což bude dobré na vytvoření zdravé konkurence. Každý si bude muset své místo v základní sestavě vybojovat.

Za celý realizační tým Milan Lukeš

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Český Brod 16 23:7 43
2. Baník Souš 16 32:15 36
3. Meteor Praha VIII 16 28:21 31
4. Chomutov 16 27:17 30
5. Ostrov 16 35:28 27
6. Olympie Březová 16 29:29 26
7. Aritma Praha 16 18:15 25
8. Neratovice-Byškovice 16 31:22 24
9. SK Kladno 16 31:27 22
10. Brandýs n.L. 16 21:21 22
11. SK Slaný 16 22:29 20
12. Štětí 16 30:42 19
13. SEKO Louny 16 22:28 18
14. Tatran Rakovník 16 21:33 17
15. Arsenal Česká Lípa 16 25:37 13
16. MFK Dobříš 16 25:49 11

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Slaný
Tatran Rakovník
1:0 PP
Podrobnosti

Počet návštěv: 58255
Posledních 30 dnů: 1976 | Posledních 7 dnů: 637 | Poslední den: 88

© 2020 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena | skslanymartin@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne