SK Slaný

 

 

SK Slaný

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Hodnocení mladších přípravek 2018/2019

Hodnocení mladších přípravek 2018/2019

 

 

 

 

 

SK Slaný – mladší přípravka A, ročník 2010

Hodnocení – jaro 2019, soutěžního ročníku 2018/2019

   Přípravu na jarní část soutěžního ročníku 2018/2019, jsme zahájili s 9 hráči ročník 2010. Během zimní tréninkové přípravy se do mužstva připojil jeden hráč z mladší přípravky B. Díky podpoře SK Slaný, jsme mohli v zimním období dvakrát týdně trénovat v hale BIOS a zúčastnili jsme se několika halových turnajů. Na halovém turnaji v Kladně za účasti týmů např. Slavia Praha, Uhelné Sklady, Žižkov, Ústí nad Labem … jsme obsadili z deseti účastníků pouze sedmé místo. Následně na turnaji v Ruzyni jsme o jednu branku obsadili druhé místo. No a v Unhošti se nám podařilo již celý turnaj vyhrát.

   V jarní části soutěžního ročníku okresního přeboru mladších přípravek jsme byli zařazení do nejsilnější skupiny týmů, vítězů jednotlivých skupin z podzimní části soutěžního ročníku. V jarní části jsme obsadili druhé místo a to jen s pěti porážkami za celou jarní část a kvalifikovali jsme se na finálový turnaj mladších přepravek ve Švermově. Ve finálovém klání jsme z osmi účastníků obsadili celkové páté místo. Celý finálový turnaj jsme odehráli jen v šesti hráčích, přičemž se nám dva dny před finálovým turnajem zranil brankář a tak jsme museli do branky nasadit hráče z pole. Celou jarní část jsme dokončili jen s osmi hráči.

   V jarní části jsme trénovali dvakrát týdně jednou na umělce a jednou na hlavním hřišti. V rámci tréninků jsme se zaměřili především na zpracování míče, rozehrávku s cílem tvořit hru a ne jen nakopávat míč k soupeřově brance. Průměrná účast na trénincích byla šest hráčů a to je velice málo. I přes tyto problémy se nám podařilo v jarní části soutěžního ročníku dosáhnout dobrých výsledků a vybojovat celkové páté místo v okresním přeboru mladších přípravek.

   Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za snahu předvést co nejlepší výkon a za obětavost při soutěžních utkáních. Dále rodičům za pomoc při soutěžních utkáních a jejich fanouškovskou podporu celého týmu v utkáních.

Poslední dík patří i vedení SK Slaný za vytvoření odpovídacích podmínek pro trénink hráčů mladší přípravky na hlavním travnatém hřišti.

Ing. Jaroslav Janáč trenér mladší přípravky A

Slaný 21. 6. 2019

 

Mladší přípravka "B"- SK Slaný U8

Stručné zhodnocení jarní části sezony SR 2018/19

   Naše mužstvo momentálně čítá 16 hráčů. Realizační tým tvoří trenéři Karel Dvořák ml., Karel Dvořák st., vedoucí mužstva Tomáš Soukup a p. Lucka Hunalová, která se nám nově stará o finance. V průběhu jara ukončil svoji činnost asistent trenéra p. Marek Tauš a jeho syn Štěpán, kterým přejeme v novém působišti hodně sportovních úspěchů. Halové tréninky během zimní sezony probíhali 2 x týdně v tělocvičně na zimním stadionu, po přesunu na venkovní hřiště jsme začali trénovat 3 x týdně. V jarní části okresní soutěže jsme se s ohledem na kvalitu soupeřů snažili dát příležitost všem dětem. Hlavním bodem našeho zájmu však je především nový projekt nazvaný Středočeská miniliga. Soutěže určené pro hráče ročníku 2011 se zúčastnilo 11 týmů ze středočeských měst a 1 tým z Prahy (Bohemians Praha), se kterými jsme se utkali během 4 jarních turnajů. V našem prvním domácím turnajovém vystoupení v rámci miniligy jsme nestačili pouze na Tatran Sedlčany a skončili tak na domácí půdě na druhém místě. V součtu turnajových umístění jsme obsadili v naší skupině první místo, což nám zajistilo na finálovém turnaji v Benešově účast ve finále A, kde jsme skončili čtvrtí. Vítězem se stal tým FK Příbram. Jelikož se tento projekt setkal s kladným ohlasem jak u nás, tak u ostatních týmů, bude příští sezonu pokračovat s rozšířeným počtem účastníků na 15 (noví účastníci Zenit Čáslav, ABC Braník a Roztoky). Mimo účasti v okresní soutěži a minilize jsme se odehráli v průběhu jara několik turnajů (např. Koloděje - 2. místo/6.týmů za Viktorií Plzeň U8, Jinočany - 3. místo/12 týmů za Slavií U7 a SK Kladno U8). Nakonec sezony máme naplánován 5denní červencový minikemp na Červené stráni v Mšeckých Žehrovicích.

Prioritou pro příští sezonu je především další celkový rozvoj fotbalových dovedností našich svěřenců, k čemuž snad přispěje účast v minilize Středočeského kraje a dále pak v rámci možností snaha o rozšíření stávajícího kádru o další malé fotbalisty.

Za trenérský tým SK Slaný U8

Karel Dvořák ml.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Český Brod 16 23:7 43
2. Baník Souš 16 32:15 36
3. Meteor Praha VIII 16 28:21 31
4. Chomutov 16 27:17 30
5. Ostrov 16 35:28 27
6. Olympie Březová 16 29:29 26
7. Aritma Praha 16 18:15 25
8. Neratovice-Byškovice 16 31:22 24
9. SK Kladno 16 31:27 22
10. Brandýs n.L. 16 21:21 22
11. SK Slaný 16 22:29 20
12. Štětí 16 30:42 19
13. SEKO Louny 16 22:28 18
14. Tatran Rakovník 16 21:33 17
15. Arsenal Česká Lípa 16 25:37 13
16. MFK Dobříš 16 25:49 11

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Slaný
Tatran Rakovník
1:0 PP
Podrobnosti

Počet návštěv: 58255
Posledních 30 dnů: 1976 | Posledních 7 dnů: 637 | Poslední den: 88

© 2020 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena | skslanymartin@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne