Datum a čas konání: 15.6.2024 10:15

FK SEKO Louny – SK Slaný 1 : 0 ( 1 : 0 )

FK SEKO Louny – SK Slaný  1 : 0  ( 1 : 0 )

Branka: 27. Charamza

Sestava: Sedlák – Vovk, Mihálik, Javorek, Lehner – Balšánek – Sváta, Pospíšil – Ceccarelli (80. Kocourek), Nádeníček, Veselý (62. Novotný). Do hry nezasáhli Herčík a brankář Junek.

V Lounech, na hřišti posledního celku v tabulce jsme začali aktivně a brzy jsme získali územní převahu. Pro domácí navíc přišla nepříjemná chvíle v 8. min., když se zranil Dolejš a musel ze zápasu odstoupit. První opravdu velká naše šance přišla ve 23. min., když Ceccarelli z pravé strany předložil míč jako na podnosu před branku Pospíšilovi, který pohotově střílel, ale k naší smůle míč skončil na levé tyči Pokorného branky. Ojedinělý útok domácích přišel v 26. min. utkání a centr zprava, směřující do prostoru před Sedláka srazila naše obrana na rohový kop. Po jeho rozehrání v 27. min. se míč dostal přes skrumáž hráčů až k neobsazenému Charamzovi a ten překonal Sedláka. Domácí tak jdou po naší převaze v zápase překvapivě do vedení 1:0 a střelcem branky je hráč, který v 8. min. nahradil odstoupivšího Dolejše. Ve 33. min. po dalším našem rohu hlavičkuje Nádeníček těsně nad bránu. Ve 37. min. střílel tvrdě z dálky Balšánek, ale jeho pokus byl nepřesný. Ani bomba Ceccarelliho v nastaveném čase nepřinesla vyrovnání, neboť Pokorný míč vyrazil. O přestávku trenér nabádal hráče k trpělivosti, neboť jsme i přes nepříznivý výsledek odehráli dobrý poločas. Po změně stran jsme se ale dobrých patnáct minut herně hledali a hra byla vyrovnaná. Po hodině hry jsme ale šli opět do tlaku, získávali jsme dostatečné množství standardek, nicméně obrana domácích pracovala spolehlivě. Vypracovali jsme si také dobré šance ke skórování, v té největší pak selhal střelecky Ceccarelli, když v 78. min. poslal míč vedle brány.  Neujal se ani tk. Balšánka, který skončil na zdi a Kocourek po narážečce s Nádeníčkem bránu těsně přestřelil. V závěru zápasu měli také velkou šanci domácí, když se dostali do naší otevřené obrany, jenže Hradecký koníčkem zblízka Sedlákovu branku přestřelil.

. Do Loun jsme jeli vyhrát. Jak už to ale ve fotbale bývá, nemusí vždy brát tři body za výhru lepší mužstvo. Domácí se bodově dotáhli na Hvězdu Cheb a my jsme skvělou třetí příčku přepustili Neatovicím. Nyní nás čekají těžké zápasy. Netradičně v pátek hrajeme doma s Kladnem a poté jedeme dvakrát v sobotu dopoledne ven (Brandýs a  Hřebeč).