Datum a čas konání: 15.6.2024 10:15

SK Hřebeč – SK Slaný 3 : 2 ( 2 : 1 )

SK Hřebeč – SK Slaný  3 : 2  ( 2 : 1 )

Branky : 11.Veliký, 36.Klavík, 71. Novák – 43.Žahour, 62.Dolejš vl.

Sestava : Sábl – Volgner (64.Krym), Jaráb, Čablík, Zíma – Hansl, Beneš, Řehák – Jungmann, Žahour (76.Marek), Novotný. Do hry nezasáhli : Brankář Mareš a dále trio Vimr, Hořejší, Křeček.

První zákrok si slánský brankář Sábl připsal v 6.min. utkání, když musel zasahovat před nabíhajícím Velikým. V 11.min. se ale skóre mění ve prospěch domácího celku, když se Veliký prosadil přes bránícího Zímu a zblízka prostřelil Sábla. Autor vedoucí branky pak dotřetice vyzkoušel Sábla v 26.min., ale náš gólman jeho střelu kryl. V 36.min. je to 2:0 po střele Klavíka, který se trefil přesnou střelou z hranice šestnáctky. Ve 42.min. brankář domácího celku Zajíček vyrazil přízemní střelu k noze Čablíka, ale ten snížit stav zápasu v dobré pozici odmítnul. O minutu později si Žahour naběhnul na kolmou přihrávku středem hřiště, dostal se až před Zajíčka, kterému udělal kličku a do prázdné branky zasunul míč a snížil na 2:1. V druhém poločasu se v 57.min. min. zbavil svého strážce Žahour a dostal se do zakončení, jenže jeho střelu Zajíček vyrazil. V 61.min. domácí obrana vyrobila hrubku, míč jeden z obránců přihrál Novotnému, který se ocitl zcela sám před Zajíčkem, ale trefil jen břevno. V 62.min. se po našem rohu trefil do vlastní sítě Dolejš a je vyrovnáno. V 71.min. zcela volný Novák hlavou překonal Sábla, když dostal míč za záda našeho brankáře po přesném křižném pasu. Minutu před koncem základní hrací doby pak po naší standardce zblízka hlavou mířil Novotný vedle brány.

Kombinovaná sestava SK Slaný neodehrála ve Hřebči špatný zápas, nicméně z poháru jsme vyřazeni. Někteří hráči „A“ mužstva měli volno, další sledovali utkání z lavičky. Měli tak možnost sledovat hru našeho následujícího soupeře v mistrovském utkání krajského přeboru.