Datum a čas konání: 15.6.2024 10:15

SK Slaný – FK SEKO Louny 1 : 1 ( 0 : 0 )

SK Slaný – FK SEKO Louny  1 : 1 (  0 : 0 )

Branky : 50. Nádeníček (pen.) – 90+2. Hradecký

Sestava: Sedlák – Bíba (88. Kostka), Beneš, Mihálik, Sadyk – Dohnanský (46. Vašák), Mareš, Baláž (46. Houdek), Ceccarelli – Nádeníček, Hrobník (93. Danda P.). Připraven byl druhý brankář Junek a Dolák.

V 9.min. se hosté prezentovali ostře kopnutou standardkou od pravé pomezní lajny a brankář Sedlák byl nucen prvně v utkání úřadovat a připsal si na svoje konto první dobrý zákrok, když míč bezpečně kryl. Stejně jistě si počínal také v 16.min., když si poradil opět s centrovaným míčem, tentokráte z druhé strany. Dotřetice se Sedlák předvedl v 17.min. když nohou při vyběhnutí ven z brány, zhatil vyvíjející se šanci Zíchy, který se užuž dostával přes bránícího Mihálika. Poté ale už přišly šance domácích. Nejprve to bylo v 38.min., když z prostoru před střídačkou domácích centroval Ceccarelli a Nádeníček hlavou z bezprostřední blízkosti trefil zasahujícího brankáře Pokorného a jím odražený míč už uklidila obrana hostí do bezpečí. A ve 44.min. opět Ceccarelli ze své pravé strany hledal Nádeníčka, nabíhajícího před Pokorného, ale míč šel přece jen trochu za našeho útočníka, který jej tak nemohl přesně zasáhnout. Se dvěma změnami v sestavě jsme nastoupili do druhé půle. Aktivně hrající Ceccarelli byl v 49.min. faulován v pokut. území hostujícího celku a rozhodčí Havel neváhal odpískat pokutový kop. Ten v minutě 50. bezpečně proměnil Nádeníček. V 56.min. střílel z dálky nepřesně Hradecký. V 59.min. po rohu hostí jsme šli ve čtyřech hráčích do brejku a je velká škoda, že spolupráce Bíby, Ceccarelliho a Nádeníčka, který jen nastřelil zblízka Pokorného, nám nevyšla gólově. V 71.min.  a pak znovu o dvě minuty později se nepodařilo bohužel dvojici Houdek -Nádeníček vyhnout ofsajdovému postavení a to se ukázalo být pro další vývoj zápasu zcela zásadní. Nepodařilo se nám totiž přidat druhou branku. V 76.min. Sedlák kryl v pohodě střelu Myšky a na druhé straně hřiště pak po tk. Beneše schytala lounská zeď jeho tvrdou bombu. To už běžela 85.min. hrací doby. Nastavovalo se 5minut a v čase 90+2 získali lounští roh a Hradeckému se podařilo zblízka dopravit míč za Sedlákova záda a vyrovnat stav na konečných 1:1.

Situace se opakuje a vinou neproměněných šancí jsme dnes získali pouze bod. Je to velká škoda a v kabině po utkání zavládl smutek a velké zklamání z bodové ztráty, která přišla až v nastaveném čase. Netradičně dopolední zápas sledovalo ve Slaném 215 diváků a svou podporu v hledišti měli i hosté. Nyní nás čeká ve středu dohrávka v Chomutově a v sobotu zajíždíme do Chebu.