SK Újezd Praha 4 vs SK Slaný

Datum a čas konání: 15.6.2024 10:15

SK Kladno – SK Slaný 8 : 0 ( 3 : 0 )

SK Kladno – SK Slaný  8 : 0  ( 3 : 0 )

Branky : 15. Čížek, 19. a 67. Pospíšil, 40. Holub, 48. Javorek, 74. a 90. Šnobl, 79. Jančí.

Sestava: Sedlák – Maroušek, Hansl, Panocha, Bíba – Jaráb (46. Volgner), Mareš (46. Koula), Furmánek, Vimr, Novotný (46. Marek) – Nádeníček (46. Galbavý).

Úvod zápasu se nesl ve znamení trvalého tlaku domácího celku, nicméně vážnější šanci pro zakončení si kladenští nevytvořili. Na tom nic nezměnil ani průnik Pospíšila v 9.min., kterému střela nesedla a tak Sedlák míč bez problémů sebral. Ve 12.min. si těsně před Sedláka naběhl na dobrou příhru Pospíšil, ale zblízka se mu Sedláka překonat nepodařilo. V 15.min. to byl znovu s chutí hrající Pospíšil, který se dostal s míčem za obranu a před Sedlákem dokázal přiťuknout míč Čížkovi a ten měl jednoduchou práci dostat míč do sítě. V 17.min. chyboval kladenský obránce Pechr, jenž přihrál na střed hřiště Nádeníčkovi. Tomu ale míč utekl a následnou střelu Jarába srazili obránci na roh. V 19.min. si Pospíšil naběhl na skvělou přihrávku Holuba a překonal Sedláka podruhé, byť ten míč nohou lehce zasáhl. V 29.min. střílel ze slibné pozice Čížek, ale branku netrefil. Po pěkné kombinaci ve 34.min. zakončoval Balšánek, ale Sedlák jeho střelu kryl. Ve 40.min. přetažený centr zprava dokázal Kolářský hlavou vrátit před branku, kde se orientoval nejrychleji Holub a zblízka dopravil míč do sítě potřetí. Ve 43.min. Sedlák chytil střelecký pokus Říhy. Do druhého poločasu nastoupila ve slánských barvách hned čtveřice nových hráčů. Na v pohodě hrající domácí celek to ale nestačilo, neboť po faulu Bíby v 48.min. servíroval z pravé strany z tk. míč Čížek přesně na hlavu Javorka a bylo to 4:0. Další parádní akce se domácím povedla v 67.min. Na kolmou přihrávku si po levé straně naběhl Pospíšil a jeho střelecké zakončení bylo pro Sedláka neřešitelné, neboť míč skončil v protilehlé šibenici jeho branky. Je to 5:0. To už na hřišti domácí celek jasně dominoval a sáhl také ke střídání. Střídající hráči pak dokázali přidat další branky. Nejprve to byl Šnobl v 74.minutě, pak se trefil také v min.79. Jančí a v poslední minutě se prosadil znovu Šnobl. Sečteno a podtrženo: zápas na Kladně končí výsledkem 8:0.

Nepodařený divizní podzim jsme zakončili ostudnou porážkou 8:0, když domácí celek po celý zápas na hřišti kraloval a s narůstajícím skóre se mu dařilo téměř vše. Nudný zápas má za sebou kladenský  brankář Vokoun, který to chvílemi hrál hodně vysoko, aby se také zúčastnil hry, neboť naši hráči ho dnes vůbec neohrozili.