SK Slaný

 

 

SK Slaný

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

TJ Sokol Libiš vs SK Slaný

Datum a čas konání: 20.8.2022 10:15

SK Aritma Praha – SK Slaný 2 : 0 ( 1 : 0 )

SK Aritma Praha – SK Slaný  2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : 36. Krupička, 61. Lelitro

     Sestava: Sedlák – Bíba, Jaráb, Panocha, Volgner (75. Novotný) – Mareš – Maroušek, Vimr (75. Galbavý), Hansl (46. Koula), Vašák – Nádeníček.

     Domácí hráči začali náporem a naše mužstvo se dostalo pod tlak. Od úvodních minut si Aritma nalámala hlavu se zakončením a tak Sedlák byl neustále v pohotovosti. Hned v 7.min. odvrácený míč před vápnem náramně pobral z první Novotný a míč skončil v síti u levé tyče Sedlákovy brány. Rozhodčí Erlebach ale dobře viděl, že projektil tečoval jeden z domácích hráčů rukou a gól neuznal. Ve 12.min. tvrdě pálil k tyči Kalina, ale Sedlák jeho ránu kryl. V 15.min. šla Míkova střela jen centimetry těsně mimo bránu a v 18.min. zakončoval opět Kalina, ale tentokrát bránu přestřelil. Až ve 20.min. se konečně také dělo něco před bránou Rouba. To se našim hráčům podařilo vymanit se z neustálého tlaku domácích a předvést rychlý brejk, který ostrým centrem na zadní tyč vyzdobil Maroušek. Tam byla naběhnuvší dvojice Nádeníček a Hansl, jenže bránícímu hráči se podařilo hlavou nakonec míč odehrát na roh. Minutu poté ale domácí po řadě odrazů úřadovali opět před Sedlákem, ale nakonec jsme i tuto situaci odvrátili. Před brankářem Aritmy jsme se objevili opět v 29.min. Domácí hasili nebezpečí faulem na Nádeníčka a Jaráb kopal z dobré pozice tk., jenže jeho střelu Roub chytil. Ve 32.min. Sedlák udržel bezbrankový stav včasným vyběhnutím proti Pivrncovi, kapitánovi domácích, který se dostal s míčem u nohy do velmi slibné pozice. Přesnou střelu Junka vyrazil na roh Sedlák ve 34.min. Ve 36.min. jsme přišli při rozehrávce o míč a následný centr zužitkoval povedenou hlavičkou Krupička. Prohráváme tak 1:0.Ve 42.min. fauloval v nouzi Volgner a domácí měli výhodu tk. K míči se postavil Junek a o pár centimetrů bránu Sedláka přestřelil. Ve 43.min. Volgner neubránil Junka a Sedlák jeho střelu srazil na roh. V poslední minutě první půle pak Rouba vyzkoušel Hansl, ale jeho střela neměla patřičnou razanci. Do kabin jdeme za stavu 1:0 pro domácí, kteří byli povětšinu hrací doby lepším celkem. Do druhé půle nastoupil místo Hansla mladík Koula. V 47.min. centroval z pravé strany parádně Bíba, Nádeníček trefil míč z první a ten se třepetá v síti za Roubem. K naší lítosti to byla ale síť za bránou domácího celku, nutno ale napsat, že míč šel těsně vedle tyče a Roub by byl na něj krátký. Velká škoda, neboť toto byla naše největší šance v dosavadním průběhu utkání! V 51.min. Sedlák předvedl další skvělý zákrok, když po zaváhání Volgnera vyrazil na roh střelu Junka. 61.min. rozhodla o výsledku utkání. Po našem rohu domácí míč odvrátili, ten se dostal ke zcela volnému Junkovi vlevo u postranní lajny. Jeho milimetrová přihrávka přes obránce na nabíhajícího Lelitra byla vskutku parádní a posledně jmenovaný pak chladnokrevně umístěnou střelou po zemi překonal Sedláka a my prohráváme 2:0. Před koncem zápasu pak Sedlák ještě dvakrát odmítl nárůst skóre, když v 82.min. vyškrábl zpod břevna střelu Rybky a dvě minuty nato vyrazil na roh také hlavičku Kaliny.

Naše nepovedená série měla pokračování také na Aritmě a dnes jsme napsali již její sedmou kapitolu. Je tomu tak, sedm zápasů jsme nevyhráli a dokázali z nich vytěžit jediný bod. Navíc jsme již tři zápasy v řadě nedokázali skórovat a v oněch sedmi zápasech se můžeme „pochlubit“ skóre 3:16. Otázkou dne tak je, jestli je opravdu všemu na vině zranění Trnky, Beneše, Zelenky a Furmánka, kteří by pravděpodobně hráli v základní sestavě. Podruhé v základu konečně mohl nastoupit Vimr a mladý Panocha a do tréninku by měl po víkendu naskočit až dosud chybějící Volek.

Vedoucí mužstva

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SK Slaný 0 0:0 0
2. SK STAP-TRATEC Vilémov 0 0:0 0
3. FK Admira Praha B 0 0:0 0
4. FK HVĚZDA CHEB 0 0:0 0
5. SK Kosmonosy 0 0:0 0
6. TJ Sokol Libiš 0 0:0 0
7. FK Neratovice-Byškovice 0 0:0 0
8. SK Štětí 0 0:0 0
9. SK Český Brod 0 0:0 0
10. SK Kladno 0 0:0 0
11. FK SEKO Louny 0 0:0 0
12. FK Olympie Březová 0 0:0 0
13. FK Meteor Praha VIII 0 0:0 0
14. FK Arsenal Česká Lípa 0 0:0 0
15. FC Chomutov 0 0:0 0
16. SK Újezd Praha 4 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Neratovice-Byškovice
SK Slaný
2:0
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Počet návštěv: 108284
Posledních 30 dnů: 2560 | Posledních 7 dnů: 655 | Poslední den: 114

© 2022 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena | skslany@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne