SK Slaný vs Český Brod

Datum a čas konání: 7.8.2021 17:00

Přátelské utkání - SK Slaný - Povltavská FA 0 : 1 ( 0 : 0 )

Přátelské utkání - SK Slaný   -  Povltavská FA  0 : 1  ( 0 : 0 )

Branka: 55. Froněk

Sestava : Sedlák – hráč č.3, Jaráb, hráč.č.9, Zelenka O. ( 65.Volgner)  – Mareš M. ( 65. Kolula) – Maroušek, Vimr, Hansl (60. Řehák), Vašák – Nádeníček (60. Novotný).  Připraven brankář Mareš.R.

Chyběli: Galbavý, Volek, Danda L. a Trnka.

Utkání hrané na vedlejším hřišti začalo ve svižném tempu a rozhodně bylo nač se dívat. Obě mužstva si vytvářela řadu šancí. Na naší straně v první půli vychytal hostující brankář střelu Vimra, skvěle zasáhl po střele z úhlu Vašáka a uspěl i po dorážce Nádeníčka. Jen velmi těsně minul bránu soupeře pěknou střelou Hansl a po našich standardkách parádně hlavičkoval dvakrát Mareš a vždy bránu jen těsně minul. Na druhé straně pak výborně zasahoval deset minut před koncem poločasu Sedlák, když zmařil dvě jasné šance hostí, které přišly v krátkém sledu. V druhé půli jsme již jasné gólovky neviděli, ale hosté šli do vedení po utěšené střele Nováka, který orazítkoval tyč. Od tyče se míč odrazil přesně k noze dobíhajícího Froňka, který dorážkou překonal Sedláka. To běžela 55.minuta zápasu. Oku lahodící některé kombinace slánského celku však do konce zápasu k vyrovnání nevedly. S celkem, který hraje ČFL tak prohráváme nejtěsnějším rozdílem.

Po více jak sedmiměsíční pauze dostali naši borci možnost, zahrát si fotbal. Povltavská FA přijela s čtyřmi, pěti hráči, které má na zkoušku, stejně tak za domácí celek nastoupili dva nováčci (pravý obránce a stoper), kteří se realizačnímu týmu jeví, že by mohli být dobrými posilami pro nadcházející ročník soutěže. Oba hráči jsou ročník 1999 a přes své mládí mají zkušenost se zápasy na divizní úrovni. Zápas se odehrál v přátelském duchu a rozhodčí Svoboda neměl během celého jeho průběhu sebemenší problém. Učiněno zadost bylo i všem hygienicko-epidemiologickým opatřením. Za týden přivítáme celek pražského přeboru – Zličín. Poté bude následovat červnová přestávka a začátkem července začne letní příprava. FAČR naplánoval netradičně zahájení nového ročníku na poslední červencový víkend.

Žádné nadcházející události.

Tatran Rakovník