SK Slaný vs Český Brod

Datum a čas konání: 7.8.2021 17:00

FK Olympie Březová – SK Slaný 2 : 0 ( 2 : 0 )

FK Olympie Březová – SK Slaný  2 : 0  ( 2 : 0 )

Branky : 2. Filipec, 45. Badocha

Sestava : Sedlák – Šmidrkal ( 18. Řehák), Hansl, Obrtlík, Vašák – Mareš (76.Koula) – Maroušek, Vimr, Trnka, Danda L. (65. Danda P., 76. Hron) – Nádeníček. Připraven: Kolumbič.

Ještě jsme se ani nestačili usadit na lavičce pro hosty a na ukazateli skóre svítí jednička, nejen jako, že běží druhá minuta zápasu, ale také u domácích. Ke střele se dostal Filipec a Sedlák, ačkoliv si na tečovanou střelu sáhl, byl překonán a míč skončil v síti za jeho zády. V 16.min. měl Filipec další šanci k navýšení skóre, ale po centru z pravé strany z dobré pozice poslal míč hlavou vedle brány. To jsme měli štěstí, které nás však v následující minutě opustilo, neboť svalové zranění si přivodil Šmidrkal a musel jít ze hry. V 18.min. ho nahradil Řehák. Naše první velká šance přišla ve 33.min. po tk. Trnky. Zblízka hlavičkoval Hansl, ale domácí brankář Kasl skvěle zasáhl na brankové čáře, míč se pak odrazil proti noze k Řehákovi, který však mířil nad bránu. Ve 37.min. po centru Marouška hlavičkoval Řehák nepřesně. Ve 44.min. dvojice domácích obránců skončila po vzájemné srážce na zemi, míč se odrazil k Nádeníčkovi, který běžel zcela sám na domácího gólmana, ale jeho únik zastavila píšťalka rozhodčího Trsky, který viděl Nádeníčkův faul. V poslední minutě první půle pak vysoký míč, padající do našeho pokut. území chtěl odkopnou do bezpečí Řehák, jenže jej minul, čehož využil za ním nabíhající Badocha a střelou po zemi zblízka překonal Sedláka. Prohráváme 2:0. V 54.min. střílel na Kasla Trnka, jeho bomba ale šla metr mimo tyče. V 71.min. parádně střílel Hansl, brankář Kasl v pádu vyrazil míč k Nádeníčkovi, který jej poslal do sítě pod břevno, jenže se mával opět ofsajd. Střídající P. Danda si pak přivodil v 72.min. zranění kolene a hřiště opustil po velmi krátkém účinkování na nosítkách.  Další naše šance příšla v 79.min., ale Hansl zblízka hlavou dal míč jen do rukavic Kasla. V 83.min. po rohu hlavičkoval opět Hansl, tentokrát do břevna. V nastaveném čase byl před šestnáctkou faulován Nádeníček, ale Trnka mířil pouze do zdi soupeře.

Dnes jsme v Březové vyšli bodově naprázdno, soupeř nám dal dvě velmi laciné branky. V sestavě chyběl vykartovaný Zelenka a z rodinných důvodů Jaráb a v práci byl Volek, doléčen není také Galbavý a léčit s ním se teď bude také starší z bratrů Dandových a Šmidrkal. Dnes to prostě v Březové nešlo.

Tatran Rakovník

Posledních 30 dnů: 1941 | Posledních 7 dnů: 619 | Poslední den: 95