SK Slaný

 

 

SK Slaný

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

SK Slaný vs Český Brod

Datum a čas konání: 7.8.2021 17:00

FK Seko Louny – SK Slaný 0 : 1 ( 0 : 1 )

FK Seko Louny – SK Slaný  0 : 1  ( 0 : 1 )

Branka : 18. Obrtlík

Sestava : Sedlák – Šmidrkal, Obrtlík, Jaráb, Zelenka O. – Mareš M. – Volek (79. Hansl), Trnka (90. Koula), Galbavý (79. Maroušek), Vimr (87. Vašák) – Nádeníček. Připraven byl brankář Mareš R.

 

 

 

     Po deseti minutách hry došlo k prvnímu momentu, který je záhodno zaznamenat. V pokut. území domácího celku byl faulován Vimr a rozhodčí Doubek neváhal odpískat penaltu. Její exekutor Nádeníček však míč poslal půl metru vedle pravé tyče Pokorného branky. V 17.min. se na druhé straně hřiště dostal ke střele Lesniak, ale z hranice pokutového území nemířil přesně a tak Sedlák zasahovat nemusel. V 18.min. máme důvod k radosti, neboť Trnkův rohový kop hlavičkoval u bližší tyče Obrtlík do lounské sítě a vedeme 1:0. Ve 20.min. si domácí málem dali kuriozního vlastence, když jeden z obránců poslal brankáři malou domů, jenže ten byl v tu chvíli úplně mimo bránu a tak Pokorný zachraňoval celou situaci až na brankové čáře obětavým skluzem. Ve 24.min. brejk Trnky zakončoval nabíhající Vimr střelou z první, jenže pálil mimo tyče. V 31.min. po rohu domácího celku střílel na Sedláka Lukeš, jenže míč šel těsně nad břevno. Ve 36.min. vyrobil hrubici gólman Pokorný, Trnka mu sebral míč z kopačky, ale vzniklou obrovskou šanci nedokázali ve dvojici s Nádeníčkem naši borci zužitkovat, neboť  posledně jmenovaného střelu brankář domácích dokázal zneškodnit. Do kabin tak jdeme poněkud se smíšenými pocity, neboť na tabuli měl v tu chvíli zářit výsledek 0:3, minimálně! Ve druhé půli, hned ve 48.min. domácí poněkud potrápili naši obranu, míč pak přišel na levou stranu k Trupovi, ten sice pálil tvrdě, ale Sedlák byl připraven a míč chytil. Volkova střela z 50.min. postrádala více přesnosti a když Pokorný vychytal únik střídajícího Marouška v 81.min., bylo o výsledku rozhodnuto, přestože domácí sice tlačili, ale žádnou vyloženou příležitost si vypracovat nedokázali.

     V důležitém utkání na hřišti v Lounech jsme dokázali vyhrát nejtěsnějším rozdílem, ale tři body vezeme domů zaslouženě. V první půli zápasu na hřišti naši hráči dominovali a nakonec jsme výsledek dokázali udržet i přes narůstající snahu domácích. Obrana fungovala vcelku bezchybně, stejně jistým dojmem působil brankář Sedlák, který nemusel v nedělním utkání řešit žádné vážnější situace před svou brankou. Dva zápasy po sobě jsme nedostali gól a dvě výhry 1:0 nás v tabulce posílají ze 13. na 9. místo, což je potěšující. Příští týden jedeme již v pátek do Chomutova k utkání pod reflektory a tam jsme v minulé sezóně prohráli vysoko 4:0.

Vedoucí mužstva

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Český Brod 1 3:0 3
2. SK Slaný 1 2:0 3
3. Arsenal Česká Lípa 1 4:3 3
4. Brandýs n.L. 1 1:0 3
5. Neratovice-Byškovice 1 1:0 3
6. Štětí 1 1:1 1
7. Olympie Březová 1 1:1 1
8. SK Kladno 1 1:1 1
9. Baník Souš 1 1:1 1
10. Meteor Praha VIII 1 0:0 1
11. Ostrov 1 0:0 1
12. Aritma Praha 1 3:4 0
13. Chomutov 1 0:1 0
14. MFK Dobříš 1 0:1 0
15. Tatran Rakovník 1 0:2 0
16. SEKO Louny 1 0:3 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Tatran Rakovník
SK Slaný
0:2
Podrobnosti

Počet návštěv: 82948
Posledních 30 dnů: 1941 | Posledních 7 dnů: 619 | Poslední den: 95

© 2021 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena | skslany@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne