SK Slaný

 

 

SK Slaný

Oficiální stránky fotbalového klubu

SK Slaný – SK Český Brod 0 : 3 ( 0 : 2 )

SK Slaný – SK Český Brod  0 : 3  ( 0 : 2 )

Branky : 5. Vimr (vl.), 10. Cecccarelli (pen.), 66. Kocourek

Sestava : Sedlák – Volgner (80. Koula), Obrtlík, Jaráb, Zelenka O. – Mareš R. (80. Danda L.), Šmidrkal (46. Trnka) – Maroušek, Hansl (46. Hron), Vimr – Nádeníček.

 

 

 

     Úvod zápasu pro domácí přinesl pohromu v podobě dvou obdržených branek a předznamenal tak vývoj celého utkání. V 5. min. totiž Vimr nešťastným odrazem poslal míč po centru z levé strany do vlastní sítě a v 10.min. se do klinče s jedním z útočníků soupeře dostal Jaráb a rozhodčí Coufal nezaváhal odpískat k naší nelibosti penaltu. Tu bezpečně proměnil Ceccarelli a je to 2:0 pro hosty. Ve 12.min. střílel nebezpečně Ujec, ale míč se vytočil mimo bránu a naší tyč minul jen o pár centimetrů. Ve 24.min. trochu zazmatkoval hostující brankář Malina při rozehrávce a Nádeníček srazil jeho odkop bohužel mimo bránu. V 28.min. máme výhodu tk. z dobré pozice, ale Nádeníček napálil pouze zeď soupeře. Do druhé půle jsme nastoupili se dvěma změnami v sestavě. Divizní premiéru ve Slaném si odbyl Hron a na hřiště po zranění naskočil Trnka. V 50.min. pak obloučkem, směřujícím pod břevno vystrašil Sedláka Kejha. Náš brankář ale dokázal míč vytěsnit nad břevno na roh. V 66.min. hosté předvedli hezkou fotbalovou akci, na jejímž konci přišla přesná přihrávka před Sedláka na nabíhajícího Kocourka, který s přehledem skóroval a dal na 3:0. V 68.min. po další naší standardce hlavičkoval Obrtlík nad bránu Maliny. V 70.min. předvedli hosté pěkný signál po rohovém kopu, jenže zakončení bylo nepřesné. Dvě minuty před koncem zápasu byl atakován před Malinou unikající Maroušek, ale tentokrát se penalta nepískala a protestující Maroušek si za protesty vysloužil pouze žlutou kartu. Přidal se tak k dalším čtyřem našim již dříve napomínaným hráčům. V samotném závěru přišla série našich rohů, k brance však nevedl žádný.

     Přibližně tři stovky diváků viděly ve Slaném naši výsledkově krutou porážku se soupeřem, který pravděpodobně stejně jako loni , bude hrát na špici divizního pole. Disponuje silným mužstvem a do Slaného hosté přijeli dobře připraveni a naše strůjce hry dokázali eliminovat. Naši hráči se dnes po celá zápas nedostali k přesnému zakončení a tak Malina v bráně soupeře zasahoval jen po standardkách a stahovat vysoké míče mu při jeho postavě nedělalo žádný problém. Na hřiště se po zranění zatím nedostal Galbavý a možná při některých standardkách, které jsme měli, chyběl. Příští týden jedeme do vzdáleného Ostrova n. Ohří a tam se pokusíme ztracené body získat zpět.

Vedoucí mužstva 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Počet návštěv: 78314
Posledních 30 dnů: 862 | Posledních 7 dnů: 307 | Poslední den: 49

© 2021 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena | skslanymartin@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne