MOL Cup – 1. Kolo

Branky : 83. Hansl – 51. Čakurda, 97. Smékal.

Sestava : Sedlák – Vašák (75.Obrtlík), Jaráb, Hansl, Zelenka O. – Mareš, Šmidrkal (70. Koula) – Danda L. (63.Volgner), Trnka (99. Danda P.), Vimr – Nádeníček.

Ve 12.min. hlavičkoval po Trnkově standardce Mareš, bránu ale netrefil. Minutu nato tvrdě střílel Lohoyda, Sedlák vyrazil míč na roh a po jeho rozehrání náš gólman skvěle zhatil první velkou příležitost hostí . V 15.min. hlavičkoval z dobré pozice Hájek, ale míč šel těsně nad naší bránu. Ve 20.min. brankář Tetour neměl problém se střelou Šmidrkala zpoza šestnáctky. Také Sedlák s jistotou ve 30.min. kryl střelu Lohoydy. V 35.min. střílel Nádeníček z pravé strany, ale míč šel opět mimo tyče. Více přesnosti také chybělo zakončení brejku Šmidrkala s L. Dandou v poslední minutě prvního dějství. Stejně jako v předcházejících dvou přípravných zápasech si naši hoši vybrali slabší desetiminutovku po změně stran. V 51.min. jsme zbytečně u hostouňské střídačky ztratili míč, ten se pak dostal na druhou stranu hřiště vlevo před Sedláka a zpětnou přihrávku zužitkoval přesnou střelou z první ve vedení  Čakurda. V 59.min. chybovali hostující obránci, k míči se dostal lacino Nádeníček, ale zakončení nakonec z toho nebylo. Vcelku jasnou šanci Hájka pak skvěle likvidoval Sedlák v 65.minutě. Stejně dobře si počínal také po střele Soukupa. V 76.min. po našem rohu Hansl zblízka nedokázal prostřelit Tetoura. V 77.min pak Hanslovu tvrdou střelu srazila obrana hostí ke Koulovi, ale jeho pokus Tetour chytil. V 83.min. je skóre srovnáno, stalo se tak po dlouhém pasu jarába na Nádeníčka, který dal do vápna míč na Hansla, jehož zakončení zblízka skončilo v Tetourově síti. Následuje prodloužení 2 x 15 minut. V 97.min. hosté zaútočili a Zahranychnyy našel přesnou příhrou střídajícího Smékala, který překonal zblízka Sedláka. Ve druhé části prodloužení jsme pak několikrát zle potrápili našeho soupeře a hrálo se ve vysokém tempu. Ve 107.min. se nejen slánští diváci zlobili, když viděli po našem rohu a dorážce Nádeníčka ruku jednoho z bránících hráčů a penalta se nepískala.  Ve 110.min. Tetour předvedl skvělé reflexy po střele Obrtlíka. Ve 116.min. pak Tetour jen tak tak vytěsnil míč zpod břevna své brány po střele Hansla.

Naše účinkování v letošním MOL Cupu skončilo již v prvním kole, ale naši borci zasluhují  chválu nejen od trenéra, ale také tři stovky diváků ocenili jejich výkon potleskem. Můžeme říci, že generálka před nadcházejícími boji v divizi nám vyšla! Ze širšího kádru dnes chyběli Maroušek, Galbavý a Volek.

Posledních 30 dnů: 862 | Posledních 7 dnů: 307 | Poslední den: 49