SK Slaný

 

 

SK Slaný

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

SK Slaný vs Štětí

Datum a čas konání: 3.10.2020 15:00

Muži „A“ – rekapitulace podzimní části soutěže, divize sk. B SR 2019-2020

Muži „A“ – rekapitulace podzimní části soutěže, divize sk. B SR 2019-2020

 

 

 

 

 

 

 

Muži „A“ – rekapitulace podzimní části soutěže, divize sk. B

SR 2019-2020

    Naše áčko má odehranou polovinu soutěže, letos jako nováček v divizi. Tato soutěž se ve Slaném nehrála téměř 30 let. Při naší premiéře se nám po podzimní části podařilo získat 18 bodů. Konečný bodový účet je za tři vyhrané zápasy a šest remíz. Při nerozhodném stavu se v soutěži kope penaltový rozstřel a tady jsme byli úspěšní z poloviny. Třikrát jsme za vyhrané penalty brali druhý bonusový bod. Do konečného součtu patnácti odehraných kol nám zbývá šest porážek. V tabulce jsme po podzimu na 12.místě a nacházíme se těsně nad pásmem sestupu, neboť rakovnický Tatran, který je na sestupovém, tedy čtrnáctém místě má na svém kontu o pouhý jeden bod méně. Pikantní pozvánkou pro všechny příznivce pak budiž první jarní kolo, ve kterém na své půdě přivítáme právě Rakovník. Navíc pak naše dosavadní domácí zápasy jsme neodehráli zrovna s lichotivou bilancí. Ze sedmi zápasů jsme vydolovali pouze sedm bodů, a to je málo. Pomineme-li domácí porážky vždy o jednu branku s prvními dvěma celky soutěže (Č.Brod a Souš), pak nás mrzí hlavně ztráta bodů s celky Meteor Praha a Štětí, kdy jsme brali pouze bod a potom nevydařené utkání s Neratovicemi po prohře 0:2. V základní hrací době jsme tak doma dokázali porazit pouze Dobříš. Naše bilance na hřištích soupeřů naopak vyznívá, zvláště pak pro nováčka soutěže, velmi dobře. Podařilo se nám zvenku přivézt 11 bodů. Naplno jsme bodovali v Rakovníku a v České Lípě a po dvou bodech jsme přivezli z Ostrova a Březové. Ten jedenáctý bod jsme přivezli po bezbrankové plichtě z Loun. Nepříjemné čtyřgólové porážky jsme utrpěli v Chomutově (4:0) a na Kladně (4:1). Skóre máme pasivní 22:29. Na vstřelených brankách se podílelo deset hráčů. Nejvíce branek dala naše letní posila – Nádeníček. Trefil se osmkrát, přičemž mu na to stačil start v deseti zápasech, pak přišlo zranění a jeho pětizápasová pauza. Na druhém místě je se třemi brankami Mareš, který rovněž docela podstatnou část podzimu nuceně musel vynechat (nenastoupil v osmi zápasech). Po dvou gólech dali Křeček,  Vimr a Galbavý. Jednu branku pak přidali Kubaška, Maroušek, Kubík, Hansl a Macháček. Divákům se v patnácti utkáních představilo jednadvacet hráčů. Prim v minutáži drží již poněkolikáté brankář Sedlák – 100%. Ve všech zápasech pak nastoupil také Křeček a Galbavý, byť posledně jmenovaný šel do zápasu čtyřikrát z lavice náhradníků. Jedinkrát chyběli Vimr, Jaráb a Macháček. Podívejme se nyní na soutěž slušnosti a tedy na naše karetní vystupování. Na podzim se červenali Kubaška a Jaráb a na žlutou kartu v ruce rozhodčích se dívali nejvíce Hansl, Sedlák a Mareš (4x). Celkem jsme nasbírali žlutých karet 32. Hru našeho mužstva poznamenala poměrně dlouhá řada absencí kvůli zranění nebo nemoci. Začněme u Mareše, kterému jeho zdravotní stav dovoli odehrát pouze šest zápasů a jeden poločas. Ke konci soutěže pětkrát chyběl střelec Nádeníček . Průběžně měli zdravotní problémy také Kubaška, Zelenka, Pospíšil a Hansl.

Nyní mají naši hráči zimní pauzu. Tu mnozí vyplní futsalem. Popřejme jim, ať se jim vyhýbají zranění a mohli nastoupit do zimní přípravy. Ta začíná oficiálně ve čtvrtek 16.ledna. Předcházet jí ale bude víkendové soustředění většiny kádru na horách. V zimě absolvujeme šest přípravných utkání, povětšinou samozřejmě na umělém trávníku. Soupeři budou tři divizní, jeden hrající ČFL a dva z krajského přeboru. Výbor SK Slaný ve spolupráci s trenérským tandemem Pazdera – Urban chce hráčský kádr v zimě posílit. Jednání probíhají. Znalí věci vědí, jak je to ale mimo letní přestupové okno složité. Všem, kteří se okolo slánského fotbalu „motají“ přeju klidný konec roku a vše nejlepší do roku nového.

Vedoucí mužstva, Milan Šúr

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Český Brod 5 11:1 12
2. Arsenal Česká Lípa 5 12:6 11
3. Baník Souš 4 7:2 11
4. Chomutov 5 9:7 11
5. Ostrov 5 12:9 10
6. SK Kladno 5 9:7 10
7. Neratovice-Byškovice 5 6:2 8
8. Meteor Praha VIII 5 10:7 8
9. SK Slaný 5 3:8 8
10. Aritma Praha 5 5:5 7
11. TJ TATRAN Rakovník B 5 11:12 7
12. SEKO Louny 5 7:8 5
13. MFK Dobříš 5 7:13 5
14. Brandýs n.L. 5 7:10 4
15. Olympie Březová 5 7:15 0
16. Štětí 4 3:14 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SEKO Louny
SK Slaný
0:1
Podrobnosti

Počet návštěv: 70977
Posledních 30 dnů: 3832 | Posledních 7 dnů: 949 | Poslední den: 151

© 2020 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena | skslanymartin@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne