SK Slaný

 

 

SK Slaný

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

SK Slaný vs Štětí

Datum a čas konání: 21.9.2019 16:30

SK Slaný – SK Spartak Příbram 4 : 1 ( 1 : 1 )

SK Slaný – SK Spartak Příbram  4 : 1 ( 1 : 1 )

Branky : 29. a 74.pen.  Hořejší, 82. Volgner, 90+2. Novotný – 14. Šváb

Sestava : Sedlák – Volgner, Jaráb, Hansl, Kubaška – Křeček (64.Jungmann), Beneš (35.Holly), Galbavý (89.Řehák) – Maroušek (46.Zíma), Hořejší (85.Novotný), Vimr. Do hry nezasáhl brankář Sábl.

 

 

 

     Hostující brankář Solnař si připsal první zákrok ve 12.min., když jej střelou po zemi prověřil Kubaška. Ve 14.min. ale hosté již poněkolikáté dobře zakombinovali a tentokrát se dostali až před Sedláka. Odražený míč přišel k noze Švába, který jej pohotově poslal umístěnou střelou k levé tyči Sedlákovy brány. Obdržená branka naše hráče na chvilku poněkud rozhodila a výsledkem byla veliká šance hostů z 18.minuty, když ve vyložené pozici minul míč Pazderník a poté zaúřadoval Sedlák, když dobrým vyběhnutím vytěsnil Švába s míčem u nohy až do zázemí. Ve 26.min. se na bránu Příbrami řítil Maroušek, promeškal však správný okamžik na střelu přes vysoko postaveného Solnaře a poté jeho přihrávka již adresáta nenašla. Vyrovnat se nám podařilo v 29.min. a viděli jsme parádní fotbalovou akci. Vše začalo u Marouška a míč putoval přes Galbavého ke Křečkovi, jehož ostrý centr zprava trefil z první a ze vzduchu přesně a nechytatelně Hořejší. V 35.min. musel ze hry odstoupit Beneš, který dostal příležitost ve středu zálohy místo léčícího se Mareše. Muselo dojít k přesunům v sestavě a do hry naskočil Holly. V 36.min. střílel tvrdě a přesně Hořejší, ale Solnař míč skvěle vyrazil. V 38.min. utekl Vimr, Hořejší pak přihrál Galbavému, který z hranice šestnáctky parádně střílel přesně k tyči, ale Solnař se znovu zaskvěl a dokázal míč vyrazit na roh. Ten jsme rozehráli nakrátko a Galbavý z úhlu orazítkoval břevno Solnařovy brány. Ve 44.min. útočně naladěný Volgner přihrál Vimrovi, který střílel pohotově pod břevno, jenže znovu tam byl Solnař, který reflexivně vytěsnil míč nad svoji branku. Druhý poločas začal velkou šancí střídajícího Zímy, který ve 47.min. zblízka nedokázal překonat opět úspěšně zasahujícího brankáře Solnaře. V 60.min. běžel zleva na bránu Vimr, jeho střelu ale opět Solnař vyrazil zpět do hry a Hollyho pokus pak na brankové čáře stojící obránce hostů ve skluzu vykopl z brány. Vzápětí po rychlém, ojedinělém brejku zasahoval také na druhé straně brankář Sedlák. V 63.min. byl faulován pronikající Vimr a Galbavý střelou z tk. trefil tyč! V 64.min.dochází k druhému vynucenému střídání. Odstoupil Křeček a nahradil jej Jungmann. V 68.min. vyzkoušel z dálky pozornost Sedláka Vašek. V 72.min. srazil ve vápně brankář Solnař Vimra, který se pak jen těžko zvedal z trávníku a rozhodčí Hes nařídil penaltu, kterou proměnil v 74.min. Hořejší. V 79.min. se po dlouhém výkopu dostal k míči Galbavý, ale svoji šanci nevyužil. V 82.min. se dostal po levé straně před Solnaře Zíma, přihrával před bránu, kde se na zadní tyči objevil bek Volgner a dokázal míč zblízka dostat za Solnařova záda. Vedeme 3:1. V nastaveném čase pak naši výhru pečetil ještě střídající Novotný, kterému na gól přihrával z pravé strany Jungmann.

     Výsledek hovoří jasně, ale naše výhra se zachraňující se Příbramí se nerodila lehce. Hosté šli v úvodu zápasu do vedení, pak jsme měli trochu štěstíčka, když další branku nepřidali. Až po půlhodině hry jsme předvedli pěknou akci, z níž jsme se dočkali vyrovnání. Poté jsme již byli herně lepší, jenže plány na obrat skóre nám hatil skvěle chytající Solnař, kterému dvakrát také pomohla konstrukce jeho brány. Vysvobození tak přišlo až po proměněné penaltě a když se nám pak ještě v závěru podařilo navýšit skóre.

Vedoucí mužstva

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Český Brod 6 13:4 18
2. Baník Souš 6 12:5 16
3. Chomutov 6 14:3 14
4. Aritma Praha 6 9:4 12
5. Ostrov 6 15:9 11
6. Olympie Březová 6 10:11 11
7. SK Kladno 6 15:10 9
8. Neratovice-Byškovice 6 7:4 9
9. Brandýs n.L. 6 5:4 9
10. Meteor Praha VIII 6 10:12 9
11. SK Slaný 6 9:12 7
12. Tatran Rakovník 6 7:15 5
13. Arsenal Česká Lípa 6 6:13 4
14. SEKO Louny 6 2:11 4
15. Štětí 6 8:15 3
16. MFK Dobříš 6 5:15 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Chomutov
SK Slaný
4:0
Podrobnosti

Počet návštěv: 36099
Posledních 30 dnů: 5077 | Posledních 7 dnů: 1112 | Poslední den: 127

© 2019 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena | skslanymartin@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne