Ostrov vs SK Slaný

Datum a čas konání: 24.8.2019 17:00

SK Slaný – SK Posázavan Poříčí nad Sáz. 4 : 0 ( 1 : 0 )

SK Slaný – SK Posázavan Poříčí nad Sáz.     4 : 0  ( 1 : 0 )

SK Slaný – SK Posázavan Poříčí n. Sáz. 4 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : 34.Kubaška, 53.Hořejší (pen.), 60.Maroušek, 83.Jungmann.

Sestava : Sedlák – Volgner, Čablík, Kubaška, Holly (32.Zíma) – Maroušek, Křeček, Mareš (80.Beneš), Danda L. (82.Jungmann) – Hořejší (86.Novotný), Vimr (86.Řehák). Do hry nezasáhl druhý brankář Sábl.

V úvodní desetiminutovce si hosté vytvořili tlak a na poměrně dlouhou dobu se usadili na naší polovině. V 9.min. pak přímo ohrozili naší bránu, ale Sedlák míč sebral. V 10.min. zkusil dlouhým nákopem Maroušek najít Vimra, ale míč byl i na našeho rychlíka až příliš rychlý a tak jej získal vyběhnuvší brankář Soukup jen těsně před Vimrem. Ve 14.min. hosté opět zazlobili a výsledkem byla nepřehledná situace v našem pokut. území, při níž dvakrát po sobě stihl na Sedláka vystřelit Rejhon, ale náš brankář obě poměrně tvrdé střely vyrazil. V 16.min. fauloval před pokut. územím stoper Čablík a hosté mají výhodu tk z dobré pozice. K míči se postavil Rejhon a orazítkoval pravou tyč Sedlákovy brány. Po odrazu šel míč zpět do hry, prakticky kopírujíc brankovou čáru. Ve 24.min. byl faulován Vimr a trestný kop Křečka skončil na břevnu soupeřovy brány. Ve 32.min. došlo k nucenému vystřídání levého beka Hollyho Zímou. Ve 34.min. rozehrál standardku z hloubi pole Maroušek a svým velmi podařeným centrem našel hlavu Kubašky, který lehkým obloučkem poslal míč přes narostlého brankáře Soukupa k tyči do sítě. Vedeme 1:0. Ve 38.min. dobře zakombinovali Zíma s Dandou a posledně jmenovaný tvrdou střelou prozkoušel pozornost Soukupa. Ten však míč vyrazil. Závěr poločasu pak patřil opět hostujícímu celku, který nejprve ve 39.min. rozehrával z pravé strany nebezpečnou standardku po signalizovaném hraní rukou Zímy a tři minuty nato pak měl soupeř další tk. s jehož rozehráním však hráči naložili bídně a tak se k ohrožení Sedláka nedostali. Po přestávce jsme získali v 52.min. rohový kop a po jeho rozehrání byl v pokut. území faulován Mareš. Rozhodčí Glogar ml. neváhal a nařídil pokutový kop. Ten potom v 53.min. s jistotou proměnil přesnou střelou k tyči kapitán mužstva Hořejší. Pohlednou akci jsme pak předvedli v 56.min. zápasu, zakončení Mareše však postrádalo více přesnosti. O poznání lépe nám pak vyšel rychlý brejk v 60.min. Po levé straně zaútočil Vimr, míč si vyměnil se Zímou a celou akci zakončoval Hořejší prudkou střelou. Soukup pak míč vyrazil před sebe na druhou stranu, kde dobíhající Maroušek trefil poloodkrytou bránu. Vedeme 3:0. V 74.min. se do samostatného úniku dostal Vimr, ale míč poslal těsně vedle. V závěru zápasu pak posíláme do hry v rozmezí několika minut hned čtyři čerstvé hráče. Nejlépe pak vstup do hry vyšel Jungmannovi, který střídal vyčerpaného Dandu. Po rohu a šanci Hořejšího vyrazil míč směřující do brány brankář Soukup a ten se dostal k Jungmannovi, který jej střelou po zemi poslal do sítě. V tu dobu byl dle videozáznamu na hřišti sotva půl minuty. Vedeme 4:0 a na stavu nic nezměnila ani střela Zímy z 90.min., která šla těsně mimo.

Po úspěchu ve Lhotě jsme zvládli také domácí zápas s Poříčím, což je další celek z čela tabulky. Ten má ve svém kádru řadu výborných fotbalistů, kteří přijeli do Slaného s úctyhodnou sérií jedenácti výher v řadě. Před zápasem byl navíc narychlo doplněn do nominace stoper Čablík, neboť dnes nemohl do utkání naskočit ani jeden ze stoperů z předešlých zápasů a přidal se k nim také zraněný Galbavý. Nejistý byl také start brankáře Sedláka, který prodělal virózu a v týdnu netrénoval a až těsně před utkáním se rozhodovalo o startu středopolaře Mareše. Svalové zranění Hollyho z dnešního zápasu také nevěští nic dobrého, nicméně střídající Zíma si dnes na hřišti počínal velmi dobře.

Český Brod

Posledních 30 dnů: 6055 | Posledních 7 dnů: 1598 | Poslední den: 136