SK Slaný – Sk Újezd Praha 4 0 : 1 ( 0 : 1)

SK Slaný – Sk Újezd Praha 4     0 : 1 ( 0 : 1)

Branka : 43. Běhounek

Sestava : Sedlák – Shkyria, Mihálik, Beneš, Zelenka (16. Vašák) – Ceccarelli, Dolák (71. Sadyk), Mareš (79. Dohnanský), Houdek ( 59. Hrobník) – Kostka, Nádeníček.

V 9.min. střílel na Sedláka Štefan, ale jeho slabá střela šla mimo bránu. Tentýž hráč pak ve 14.min. mířil přesněji a donutil tak Sedláka k prvnímu zákroku v utkání. Ve 20.min. po Benešově rohu hlavičkoval Nádeníček a brankář Ježek se předvedl pohotovým zákrokem, když dokázal míč vytěsnit nad břevno svojí brány. Ve 24.min. naše obrana nedokázala odvrátit míč z prostoru před Sedlákem a tak se zrodila šance hostujícího Janků, který však zblízka a z úhlu pálil vysoko nad domácí bránu. V 26.min. se do nadějného úniku dostal Houdek, dokázal i vystřelit, jenže míč zablokoval na poslední chvíli jeden z obránců. Ve 30.min. hosté znovu zaútočili po své pravé straně, do zakončení se dostal znovu Janků, ale i teď poslal míč vedle brány. Ve 34.min. rychlý brejk domácího celku zakončil Nádeníček přihrávkou na kostku, který střílel pohotově, ale netrefil bránu. Ve 43.min. se podařilo hostům z levé strany dostat míč přes bránícího hráče před Sedláka, tam se pohotově a jako první zorientoval kapitán Újezdu Běhounek a zblízka dokázal míč dostat za Sedlákova záda. Prohráváme tak 1:0. Po změně stran ve 47.min. pálil nepřesně na domácí bránu Tomaides. V 55.min. obětavě zablokoval střelu Štefana střídající Vašák. V 63.min. po Ceccarelliho rohu střílel Kostka a opět šel míč mimo soupeřovu bránu. S přibývajícím časem se hra trochu přiostřila a útoky obou mužstev se přelévaly z jedné strany na druhou. Našim hráčům nelze upřít ve druhém poločasu snahu o vyrovnání, jenže to nepřineslo ani šestiminutové nastavení hrací doby, neboť Ceccarelliho tk. ze slibného postavení šel  po zásahu brankáře Ježka těsně nad bránu a v poslední minutě Shkyria poslal zblízka míč nepochopitelně kamsi do nebes.

Prohráli jsme si to dnes v první půli. Ustrašený výkon a zbytečný respekt ze soupeře, který je na druhém místě v divizní tabulce se nám vymstil. Hosté působí jistým dojmem při bránění a ve hře dopředu jsou rychlí a nebezpeční. Ve druhém poločasu jsme ale hráli vyrovnanou partii, nicméně to na zisk bodů a ani na remízu nestačilo.