Sokol Nové Strašecí – SK Slaný 1 : 1 ( 0 : 1 )

Sokol Nové Strašecí – SK Slaný  1 : 1  ( 0 : 1 )

Sokol Nové Strašecí – SK Slaný 1 : 1 ( 0 : 1 ) 4 : 3 pen

Branky : 69.Trégr – 35. Hořejší

Sestava : Sedlák – Kubaška, Hansl, Jaráb, Holly (28.Volgner) – Křeček, Mareš, Galbavý – Maroušek (80.Novotný), Hořejší, Vimr. Připraven do brány Mareš a do pole Beneš s Jungmannem.

V 5.min. zápasu se do zakončení dostal Kaválek, ale jeho střelu zblokoval obránce a Sedlák bez problémů míč sebral. V 9.min. se po autovém vhazování a nepovedeném odkopu naší obrany dostal k míči domácí Beneš, jenže jeho střele chyběla přesnost. V 11.min. vyslal ke zteči domácí branky Křeček pěknou přihrávkou Vimra. Jeho únik pak hasil Kapek faulem zezadu a viděl červenou kartu. Pěknou souhru jsme ukázali ve 20.min. Na konci celé akce pak byl Galbavý, jenže míč mu utekl až příliš blízko ke gólmanovi Klímovi a ten pak byl proti Galbavému úspěšný a šanci mu zmařil. V 28.min. se Hollymu ozval natažený sval a musel ze hry, nahradil jej Volgner. V 35.min. předvedl z levé strany krásný dlouhý a přesný pas Křeček. Hlavička Hořejšího pak pro Klímu byla nechytatelná, když míč skončil v síti u jeho levé tyče. V poslední minutě prvního poločasu vystřelil Trnka, Sedlák skvěle zasáhl a míč vyrazil zpět do pole. Nabíhající Hartman, náš bývalý spoluhráč, pak svou bombu poslal naštěstí nad slánskou bránu. V 51.min. opět Křeček v roli tvůrce hry přesným pasem vyslal vpřed Marouška, ten přihrával Hořejšímu, který ale nedokázal celou akci přesně zakončit a míč skončil mimo v zámezí. V 60.min. fauloval před pokut. územím Jaráb a viděl žlutou kartu, navíc pak přišel tk. pro domácí z velmi nebezpečné vzdálenosti. Trnka však poslal k naší radosti míč vysoko nad Sedláka. Vyrovnání pak ale přišlo v 69.min. a postarali se o něj střídající hráči domácích Svoboda s Trégrem. Prvně jmenovaný se na pravé straně dostal zcela nepokrytý k míči, tvrdě střílel po zemi na zadní tyč, Sedlák jeho střelu dokázal ztlumit a míč vychýlil mimo svou bránu, jenže u zadní tyče byl v tu chvíli Trégr a zblízka dopravil míč do sítě. V 72.min. po faulu na pronikajícího Galbavého máme výhodu tk., ale sám faulovaný  nastřelil jen zeď domácích. V 80.min. centruje zprava Maroušek na Hořejšího, jenže ten z dobré pozice poslal míč hlavou vedle. V 83.min. po další hlavičce Hořejšího zasáhl výborně Klíma, když doslova na poslední chvíli sebral míč směřující na Mareše. Náš zmar pak dovršil v 85.min. střídající Novotný, který doslova zazdil svou tutovku a nechal vyniknout Klímu. Zápas končí stejným výsledkem, jako naše domácí utkání s Kutnou Horou. Stejně jako před týdnem jdeme na penalty, opět kopeme první a stejně jako minule náš první exekutor, tentokrát Galbavý penaltu nedal, Klíma jeho střelu vyrazil, zatímco Trnka suverénně dal. V druhé sérii proměnil Jaráb a Kaválkův pokus chytil Sedlák. Jako třetí jde na věc Volgner, ale Klíma byl opět úspěšný, zatímco Erba zavěsil. Ve čtvrté sérii byl úspěšný Kubaška a Elsnic dal jen se štěstím. Poslední šel na řadu Křeček a proměnil, po něm se trefil také Ducár a druhý bod zůstává doma.

Potřetí v řadě jsme prohráli. Potřetí v řadě hrajeme proti oslabenému soupeři, byť v předchozích zápasech jsme hráli přesilovku jen dvacet minut, dnes i s nastavením přes osmdesát. Hra se nám však nedaří a naše fanoušky, kterých ve Strašecí bylo poměrně dost, jsme hrou ani výsledkem příliš nepotěšili. Domácí, kteří  bojují o udržení v soutěži, šli za bodovým ziskem s mnohem větším nasazením a odhodláním, než tomu bylo u našeho mužstva. Do hry se vrátil již uzdravený středopolař Mareš, ani to nám však nepomohlo. Nyní nás čekají dva zápasy na domácím hřišti se soupeři, kterým jsme na podzim uštědřili vysoké porážky. Poděbrady i Hřebeč ale v zimě přivedly nové tváře a jistě nebudou jednoduchým soupeřem.

Posledních 30 dnů: 1761 | Posledních 7 dnů: 531 | Poslední den: 52