Datum a čas konání: 15.6.2024 10:15

FK Neratovice – Byškovice – SK Slaný  2 : 0  ( 0 : 0 )

Branky : 68. Vorasický, 84. Šobr

Sestava : Sedlák – Vimr, Panocha (79. Jaráb), Mihálik, Zelenka O. – Pudil – Dohnanský (65. Maroušek), Hansl (65. Baláž), Kroutil (78. Furmánek), Vašák (65. Bíba) – Nádeníček.

V 10.min. musel být mimo hrací plochu ošetřován Vimr, který po jednom souboji schytal ránu do obličeje a krvácel z nosu. Jinak úvodních 25 minut hry nepřineslo žádné vážnější šance ani jednomu z mužstev a tak první střelu zápasu vyslal v 25.min. na brankáře Malinu z poměrně velké dálky hostující Kroutil. V 29.min. došlo k vynucenému střídání v mužstvu domácích, když zraněného Pávka nahradil Halbich. V 41.min. kryl Sedlák efektně tk. domácího Radosty. Neratovičtí hráči ke konci poločasu stupňovali snahy o atakování naší brány, ale ve 42.min. uvízli v ofsajdové pasti a stav 0:0 nezměnilo ani dvouminutové nastavení, byť se hrálo převážně před Sedlákem. V 50.min. vyslal na naší branku nepříjemnou střelu Malák, ale Sedlák míč dokázal zkrotit. Hned trojice čerstvých hráčů v našich barvách nastoupila do utkání v 65.min. Tři minuty nato domácí vybojovali roh a po jeho rozehrání propadl míč až k Vorasickému, který zblízka dopravil míč do sítě. Prohráváme 1:0 a dostáváme opět gól ze standardky! V 73.min. se Nádeníček dožadoval odpískání penalty tak vehementně, že mu rozhodčí Holakovská ukázala žlutou kartu. V 74.min. Panocha vyrobil chybu, ale Sedlák vše napravil. V 78.min. z otočky tvrdě střílel Maroušek a zaměstnal tak v druhé půli asi vůbec poprvé domácího gólmana Malinu. Ten ale předvedl parádní zákrok. V 84.min. domácí přesně zakombinovali před Sedlákem a na konci celé akce byl střídající Šobr, který prostřeli Sedláka a stanovil konečný výsledek zápasu 2:0. V 87.min. si Sedlák připsal další úspěšný zákrok na brankové čáře a ani tříminutové nastavení hrací doby nepřineslo žádný vzruch a utkání se dohrávalo.

V Neratovicích jsme dlouho drželi nerozhodný stav, ale domácí trpělivě dobývali naši tvrz, až se jim podařilo dát branku po rohovém kopu. Po většinu zápasu jsme se bránili a jen výjimečně jsme se dostávali před domácího brankáře Malinu. Příští týden hrajeme doma a tam se pokusíme zdolat pražskou Aritmu.