Přípravné utkání. SK Slaný - FK Brandýs nad Labem

Přípravné utkání "A" tým. SK Slaný - FK Brandýs nad Labem

SK Slaný – FK Brandýs n. Labem  1 : 3  ( 0 : 2 )

Branky : 85.Novotný – 25.Moravský, 35.Baloun (pen.), 90. Bojkovič

Sestava : Sedlák (60.Sábl) – Hansl, Čablík (60.Volgner), Jaráb, Holly – Křeček, Řehák (60.Žahour), Galbavý – Maroušek ( 60.Novotný), Hořejší,  Vimr ( 60.Danda L.).  Chyběli: Mareš, Zelenka, Tikovský a Kubaška.

V 18.min. tvrdě vystřelil na Sedláka Reichert, ale bránu minul. Ve 23.min. na druhé straně měli šanci Vimr s Galbavým, ale druhý jmenovaný z dobré pozice střílel vedle pravé tyče brandýské branky. V 25.min. prohráváme 1:0, když zblízka do sítě na zadní tyči míč doklepl Moravský po centru-střele Reicherta. Deset minut nato fauloval Sedlák Folwarcznyho a penaltu proměnil s přehledem vytáhlý stoper Baloun. Ve 38.min. po centru z levé strany hlavičkoval nebezpečně Hamada, ale minul Sedlákovu bránu. V 41.min. se do šance dostal Holly, ale ostrý centr přetavit v branku nedokázal. Po změně stran musel Sedlák zasahovat v 48.min., když kryl střelu Hamady. V 57.min. bombu Galbavého srazili obránci hostujícího celku na roh. Po hodině hry došlo na náhradníky, když na hřiště jich šlo najednou celkem pět. V 70.min. se před brankáře prodral Galbavý a míč odražený po jeho střele se dostal k Hořejšímu, který jej poslal na břevno. V 85.min. se dokázal prosadit Danda, ustál ataky obránců a přihrál před bránu nabíhajícímu Novotnému, který zblízka snížil na 2:1. V poslední minutě ale opět udeřili hosté a střídající Bojkovič dal na 3:1 pro hosty.

Poslední přípravný zápas je za námi. Díky příznivému počasí jsme jej mohli odehrát na trávníku, neboť nejen naši domácí hráči již měli „umělky“  plné zuby. Trenéři si na generálku přáli silného soupeře a ten v sobotu do Slaného přijel. Brandýs je na šestém místě v divizi a disponuje technicky i silově velmi dobře vybavenými hráči. Utkání na našem vedlejším hřišti sledovalo 90 diváků. Za týden již půjde ve Slaném o body, neboť začíná mistrovská soutěž a my přivítáme celek Vykáně, za který nastupují bratři Jarolímové. Výkop je v sobotu 9.3. ve 14:30.