Datum a čas konání: 15.6.2024 10:15

FK SEKO Louny – SK Slaný 4 : 0 ( 2 : 0 )

FK SEKO Louny – SK Slaný  4 : 0  ( 2 : 0 )

Branky : 31. Bagou Seri, 33.,52.,73. Gajecký

Sestava: Sedlák – Bíba, Jaráb, Hansl, Vašák – Maroušek, Mareš, Koula, Novotný (76.Hořejší) – Furmánek (76. Galbavý), Nádeníček (76. Zelenka). Druhý brankář byl Cílek.

Domácí hráči začali utkání velkým tlakem a úvodní minuty se odehrávaly výhradně před Sedlákem. Nicméně žádnou šanci ke skórování si lounští nevytvořili. V 7.min. pak najednou přišel brejk trojice našich hráčů proti osamocenému obránci. Jenže Nádeníčkovu přihrávku na nabíhající dvojici spoluhráčů obránce vystihl a tak naší slibnou akci zhatil. V 10.min. se v šanci ocitl zničehož nic Vašák, jenže jeho první střelu z levé strany srazil bránící hráč a druhý Vašákův pokus vyrazil gólman domácích Pokorný na roh. Další důležitý zákrok si připsal Pokorný ve 22.min., když s námahou zlikvidoval dobře mířenou střelu z hranice pokut. území k tyči. Střelcem byl Koula. Ve 24.min., když upadl stoper domácích, šel na Pokorného zcela sám Maroušek, jenže střílel možná až příliš brzy a jeho bomba prosvištěla mimo bránu. V 25.min. střílel nebezpečně střídající Bagou Seri, ale také on branku netrefil a Sedlák zasahovat nemusel. V 31.min. ale prohráváme 1:0, když po autu vlevo před Sedlákem přišel centr a na zadní tyči hlavou Bagou Seri usměrnil míč za brankovou čáru. Sedlákovi málem pomohla tyč, ale míč už asi celým objemem v brance byl. Ve 33.min. je to už 2:0, neboť k míči, který prošel středem hřiště, se dostal Gajecký a střelou po zemi nedal Sedlákovi šanci. Ve 43.min. Sedlák vyrazil bombu Sulovského. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním korigovat stav zápasu, neboť v první půli se dala v obraně Loun najít okénka. Jenže naši hráči si za celou druhou půli žádnou šanci vytvořit nedokázali, obrana domácích hrála spolehlivě, Pokorný v bráně nemusel řešit vůbec nic  a navíc se ještě dvakrát dokázal prosadit Gajecký a zapsal si tak proti nám hattrick. Nejprve jsme měli kliku v 50.min. když ostrý míč prošel zleva napříč naším pokut. územím a na zadní tyči číhající Bagou Seri ve skluzu na něj jen těsně nedosáhl. Tentýž hráč se pak prodral po zadní lajně přes naše bránící hráče a míč servíroval Gajeckému a bylo to už 3:0. Pramálo práce měl lounský střelec také při brance na 4:0, když míč jen doklepával zblízka do naší sítě.

Dnes jsme dostali v Lounech napráskáno a na měkkém hřišti za Ohří to našim borcům příliš nešlo. Můžeme jen litovat zahozených šancí za stavu 0:0 a pak to již šlo s námi z kopce. Posun směrem dolů v tabulce divize je pak zcela samozřejmý. Nyní jedeme do Chomutova,na krásný stadion, kde budeme hrát již v pátek od 18:30 a doufejme, že páteční termín pro nás bude lepší, než ten dnešní nedělní.