SK Újezd Praha 4 vs SK Slaný

Datum a čas konání: 15.6.2024 10:15

Přípravné zápasy SK Slaný

Přípravné zápasy SK Slaný - výsledky

V sobotu 17/7 se hrálo ve Slaném hned dvakrát, dopolední zápas áčka doplnilo odpoledne přípravným utkáním také naše béčko.

SK Slaný – TJ Klíčany  0 : 0

Sestava : Sedlák – Volgner (55.Novotný), Jaráb, Beneš M., Vašák – Mareš M. – Bíba, Hansl (55. Řehák), Galbavý (60.Koula), Vimr – Nádeníček (74.Marek).   Chyběli: Maroušek, Zelenka O., Trnka a Volek.

Svižné tempo zápasu se soupeřem, kterému jako prvnímu byla nabídnuta možnost postoupit do divize (Klíčany odmítly), diktovali v úvodních minutách hosté, nicméně první velká šance přišla na naší straně v 18.min., když Vimrovu střelu z pravé strany vyrazil brankář se štěstím na tyč. Chvilku nato si poradil také s umístěnou střelou Mareše. Na druhé straně nevyužil velkou možnost ke skórování Jeslínek. Po změně stran zazdil tutovku střídající Krimlák. V 61.min. nastřelil parádní ranou Nádeníček tyč už bezmocného gólmana a když pak po centru Novotného Nádeníček zblízka poslal míč jen těsně mimo bránu, šedesátka přihlížejících diváků se gólu nedočkala. Zápas hodnotíme jako kvalitní přípravný duel.

SK Slaný „B“ – Pšovka Mělník  3 : 8 ( 0 : 5 )

Sestava: Mareš R. – Volgner (46.Hrůnek), Čablík, Krym (46.Hořejší), Kotěra – Koula – Novotný, Lunger, Baruzzi – Marek (46.Nykl).  Chyběli : Beneš A., Zelenka M.

Branky : 15. Chytil, 25.a 45. Rybka, 28.,41.a 48. Pokorný, 67.a 89. Bláha – 57.Grabmuller vl., 65. Hořejší, 72. Nykl.

Za hrůzný první poločas si hráči vyslechli v kabině svoje nejen od hrajícího asistenta trenéra Čablíka, ale následně také od trenéra áčka Martina Nového. Po změně stran sice přišlo mírné zlepšení hry domácího celku, ale výsledek pro Pšovku, která hraje o soutěž výše, hovoří jasně.  Hosté hráli rychlý, přímočarý fotbal. Druhé a třetí brance předcházely pěkné kombinace. Až za stavu 0:6 se nám podařilo snížit stav, to po rohu zamířil do vlastní sítě hlavou syn našeho bývalého trenéra. Utkání se hrálo ve druhém poločasu za vydatného deště a tak naši borci dostali v sobotu odpoledne dvojí sprchu.